باربری ظربف

تلفن شعبه شمال:
تلفن شعبه شمال: تلفن شعبه غرب: تلفن شعبه مرکز:

مناطق فعالیت
شهرک غرب – ایران زمین – – ستاری – سردارجنگل – جنت آباد – شهران – یادگارامام – اشرفی اصفهانی – کن – شهرزیبا – کاشانی – آریا شهر –چهارباغ – گلها –مرزداران – بلوار فردوس – باغ فیض – شهرک اکباتان – شهرک آپادانا – آزادی- تهرانسر-صادقیه – چیتگر – پونک – طرشت – شهران – گیشا – اقدسیه – زعفرانیه – محمودیه – فرمانیه – کامرانیه – داودیه – دزاشیب – جردن – الهیه – ولنجك – اوین – ظفر – درکه – فرحزاد – سعادت آباد – تجریش – نیاوران – قلهک – جماران – ازگل

تلفن شعبه شمال:
تلفن شعبه شمال: تلفن شعبه غرب: تلفن شعبه مرکز:

اتوبار ظربف
باربری ظربف با سال ها تجربه در کنار شما عزیزان می باشد اگر در منطقه تهران هستید و نیاز به یک اتوبار و باربری دارید همین الان تلفن رو برداشته و با ما تماس بگیرید باربری و اتوبار آبی بار در تهران با دارا بودن تجهیزات مخصوص باربری و اتوبار به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی همراه با کارگر زبده باربری بارچینی و بسته بندی و رانندگان مجرب در خدمت شما عزیزان می باشد به همراه بیمه نامه های رسمی و دولتی باربری تهران می داند که وسایل منزل شما را چه طور جابه جا نماید.

تلفن شعبه شمال:
تلفن شعبه شمال: تلفن شعبه غرب: تلفن شعبه مرکز:

باربری ظربف
اتوبار و باربری ظربف با سابقه کاری درخشان 23 ساله دارای پرسنلی مجرب و با اخلاق و با استفاده از انواع خودروی سبک نیمه سنگین و سنگین برای ارائه خدمت به همشهریان تهرانی هفت روز هفته بصورت شبانه روزی آماده پاسخگوئی و ارائه راهکار و مشاوره رایگان می باشد. حمل ونقل تجهیزات صنعتی کارخانه ای اداری ومنازل کالاهای انفورماتیک کالاهای مخابراتی کالاهای مفتافبکی و…بزرگترین اتوبار وگروه معتبر وشناخته شده در کل تهران حمل ونقل به تمامی شهرستانها بابیمه بار نامه رایگان

تلفن شعبه شمال:
تلفن شعبه شمال: تلفن شعبه غرب: تلفن شعبه مرکز:

اتوبار شمال تهران
تمامی شرکت های باربری خوب همواره تلاش خود را برای بهبود و ارتقا کیفیت خدمات خود و تداوم آن می کنند. به علاوه آن ها همیشه در تلاشند که طرح های جدید و مناسبی را برای این کار ارائه دهند. تمامی شرکت های باربری خوب دارای مدیریتی مقتدر، مستعد و دقیق هستند. این امر سبب می شود که اتحاد و همکاری بین تمامی کارکنان از بین نرود. به علاوه کارکنان این شرکت از دغدغه های مشتریان آگاهند. از این رو در قبال تمامی اثاثیه آن ها احساس مسئولیت می کنند.

تلفن شعبه شمال:
تلفن شعبه شمال: تلفن شعبه غرب: تلفن شعبه مرکز:

درباره بیمه باربری
بیمه حمل و نقل کالا یا بیمه های باربری بیمه ای است که بموجب آن بیمه گر در مقابل حق بیمه ای که از بیمه گذار دریافت می کند متعهد میشود چنانچه در جریان حمل کالا از نقطه ای به نقطه دیگر در نتیجه وقوع خطرهای موضوع بیمه ، کالا تلف شده و یا دچار خسارت شود و یا بیمه گذار هزینه هائی در رابطه با این خطرات متحمل شود زیان وارده را جبران نماید .بیمه‌نامه‌های حمل و نقل این شرکت سطح گسترده ای از کالاها را شامل اثاثیه منزل و لوازم اداری و کالاهای پروژه ای، ماشین آلات و تجهیزات، نفت خام و فرآورده های نفتی، مواد پتروشیمی، مواد خام صنایع، گوشت و مواد غذایی، خودرو، محصولات، کشاورزی و غیره را تحت پوشش قرار می دهد.

تلفن شعبه شمال:
تلفن شعبه شمال: تلفن شعبه غرب: تلفن شعبه مرکز:

 

بسته بندی

بسته بندی اثاثیه ضروری ترین اقدامی است که باید برای اسباب کشی و جابجایی انجام داد. بسته بندی اثاثیه می تواند شامل بسته بندی اثاثیه اداری و بسته بندی اثاثیه منزل باشد. شیوه بسته بندی اثاثیه بسته به نوع اثاثیه و لوازم متفاوت است همچنین نوع تجهیزاتی که در بسته بندی به کار می رود نیز به نوع اثاثیه مرتبط است.بسته بندی اثاثیه به پیکج کردن اثاثیه اطلاق می شود.برای این کار باید از متدهای مناسب و اصولی استفاده کرد.بسته بندی اثاثیه به صورت مناسب و حرفه ای می تواند کار اسباب کشی و چیدمان وسایل را بسیار آسان نماید. در هر صورت اگر قصد اسباب کشی داشت باشید حال این اسباب کشی چه از محل کار شما باشد یا منزل بسته بندی اثاثیه قدم بسیار مهمی است که هرگز نباید نادیده گرفته شود و یا در آن سهل انگاری کرد.
اهمیت بسته بندی اثاثیه در جابجایی
اهمیت بسته بندی اثاثیه به جهت؛
سهولت در کار جابجایی
تسریع زمان اثاث کشی
نظم
آراستگی
پرهیز از شلوغی